Hakkımızda

plazakurdu.com'un kuruluş hikayesi aslında teknolojinin hayatımızda var oluşu, bize kazandırdıkları ve bize kaybettirdikleriyle başladı.

İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte insan yaşamı da şekillendi. Bilgiye daha erken ulaşıp ihtiyacımız olanı tek tıkla çözmenin konforunu yaşamaya başladık. Artık internetten sipariş veriyor, internetten alışveriş yapıyoruz. Merak ettiğimiz her şeyi internete sormaya başladık. Deyim yerindeyse internet ile yatar internet ile kalkar olduk. Fakat bu durumun insanlığa sağladığı artıların yanında bir de eksileri oluşmaya başladı: "Bilgi kirliliği..." Artık doğru ile yanlış bilgiyi ayırt ederken zaman kaybeder olduk.

Özellikle gayrimenkul sektörünün % 95'i internet üzerinde dönüyor. Peki, gayrimenkul alanında paylaşılan bilgilerin ne kadarı gerçek? Yapılan bir araştırmaya göre emlak protallarındaki ilanların % 30 kopya (farklı veya aynı emlak danışmanının aynı gayrimenkul için birden fazla ilan atması) % 25 ise sahte veya yalan ilanlardan oluşuyor. Üstelik birçok danışmanın da emlak danışmanlık sertifikası bulunmuyor. Dolandırıcılık için bu yolu deneyenler de azımsanamayacak kadar çok sayıda... Nedeni ise çok açık: Kontrolsüz emlak portallarına her isteyenin kayıt yaptırabilmesi ve bu sayede istediği şekilde ilan atabilmesi... 

Bu kadar karmaşık bir yapının içinde kısa sürede istenilen niteliklerdeki gayrimenkul bilgilerine ulaşabilmek gerçekten büyük şans. Hele bir de metropol şehirlerde gayrimenkulü görmek için harcanan zaman ve trafik çilesini de hesaba katarsak iş gerçekten içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Özellikle ofis ihtiyacı hisseden firmaların kaybedecek çok fazla zamanları bulunmuyor. 

İşte uzun yıllardır ticari gayrimenkul alanında uzman bir ekibin aklına tam da bu bahsedilen sorunları çözecek dahi bir fikir geliyor. "Plazakurdu.com" Peki, nedir bu plazakurdu.com? istanbul'un en prestijli plazalarında, ihtiyacınız olan m2 ve fiyat çeşitliliğini yakalayabileceğiniz harika bir buluştur. Yüzlerce farklı fiyat ve bilgi karmaşasının içinde kaybolmadan, anlaşmalı olduğumuz plazalardaki, kiralık ve satılık ofis katlarının gerçek güncel ve detaylı bilgilerine ulaşabileceğiniz, size zamandan kazandıran online ofis emlak danışmanlık portalıdır. Ticari gayrimenkul de uzman danışman arkadaşlarımız ile ofis kiralamanın kolaylığını yaşayın. Hem zamanınızı boşa harcamayın hem de güvenilir bir sistemle aradığınız niteliklerdeki ofisinizi kiralayın. 

  • Anlaşmalı plazar
  • Detaylı plaza bilgileri
  • Anlaşmalı ofisler
  • Detaylı ofis bilgileri
  • Uzman danışmanlar
  • Güvenilir sistem
  • Mutlu müşteriler

Her gün gelişen teknolojiyle ihtiyaçlarımızın şekillendiğinin farkındayız. Uzman inovasyon ve yazılım ekibimiz ile bu ihtiyaçları karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.
 
Vizyonumuz

Şirketlerin ofis ihtiyaçlarını ekonomik, güvenilir ve en kısa sürede temin ederek mutlu müşteriler oluşturmak, alanında lider öncü ve güven temeline dayalı büyümek.